EEE-1EA470WP
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit EEE-1EA470WP s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | EEE-1EA470WP |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | CAP ALUM 47UF 20% 25V SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | 500 pcs | |
Product parameter
| Part Number | EEE-1EA470WP | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 47UF 20% 25V SMD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 25V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) |
| Velikost / Rozměry | 0.248" Dia (6.30mm) | Série | S |
| Ripple Current @ Low Frequency | 70mA @ 120Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 119mA @ 10kHz |
| hodnocení | AEC-Q200 | Polarizace | Polar |
| Obal | Cut Tape (CT) | Paket / krabice | Radial, Can - SMD |
| Ostatní jména | PCE3908CT | Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 21 Weeks | Životnost @ Temp. | 1000 Hrs @ 85°C |
| Rozestup vývodù | - | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška - Sedící (Max) | 0.213" (5.40mm) | ESR (Equivalent Resistance Series) | - |
| Detailní popis | 47µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 85°C | kapacitní | 47µF |