domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > EEE-FK0J101UR
EEE-FK0J101UR
EEE-FK0J101UR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit EEE-FK0J101UR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number EEE-FK0J101UR
Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 100UF 20% 6.3V SMD
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Part Number EEE-FK0J101UR Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 100UF 20% 6.3V SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 6.3V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
Velikost / Rozměry 0.197" Dia (5.00mm) Série FK
Ripple Current @ Low Frequency 120mA @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 160mA @ 100kHz