domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > EEE-FK1A221XP
EEE-FK1A221XP
EEE-FK1A221XP
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit EEE-FK1A221XP s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number EEE-FK1A221XP
Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 220UF 20% 10V SMD
(v amerických dolarech)
900 pcs1800 pcs2700 pcs4500 pcs
9000 pcs22500 pcs45000 pcs
Product parameter
Part Number EEE-FK1A221XP Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 220UF 20% 10V SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 10V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Velikost / Rozměry 0.248" Dia (6.30mm) Série FK
Ripple Current @ Low Frequency 210mA @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 280mA @ 100kHz