domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > EEE-FK1J101A
EEE-FK1J101A
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit EEE-FK1J101A s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number EEE-FK1J101A
Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 100UF 20% 63V SMD
(v amerických dolarech)
1000 pcs
Product parameter
Part Number EEE-FK1J101A Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 100UF 20% 63V SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 220271 pcs Datový list Aluminum Elect Caps, Part Number System
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 63V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry - Série FK
hodnocení AEC-Q200 Polarizace Polar
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Radial, Can - SMD
Ostatní jména EEEFK1J101A Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 21 Weeks Životnost @ Temp. -
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 100µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD kapacitní 100µF