domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > EEE-FK1V331AP
EEE-FK1V331AP
EEE-FK1V331AP
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit EEE-FK1V331AP s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number EEE-FK1V331AP
Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD
(v amerických dolarech)
500 pcs1000 pcs2500 pcs
5000 pcs12500 pcs25000 pcs
Product parameter
Part Number EEE-FK1V331AP Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 35V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm) Série FK
Ripple Current @ Low Frequency 552.5mA @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 850mA @ 100kHz