EEE-TG1A102Q
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit EEE-TG1A102Q s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | EEE-TG1A102Q |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | CAP ALUM 1000UF 20% 10V SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | EEE-TG1A102Q | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 1000UF 20% 10V SMD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 10V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | 0.531" L x 0.531" W (13.50mm x 13.50mm) |
| Velikost / Rozměry | 0.492" Dia (12.50mm) | Série | TG |
| Ripple Current @ Low Frequency | 520mA @ 120Hz | hodnocení | AEC-Q200 |
| Polarizace | Polar | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | Radial, Can - SMD | Ostatní jména | EEETG1A102Q PCE4035TR |
| Provozní teplota | -40°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Životnost @ Temp. | 1000 Hrs @ 125°C |
| Rozestup vývodù | - | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška - Sedící (Max) | 0.532" (13.50mm) | ESR (Equivalent Resistance Series) | 120 mOhm @ 100kHz |
| Detailní popis | 1000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 120 mOhm @ 100kHz 1000 Hrs @ 125°C | kapacitní | 1000µF |