domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > EEE-TK1H221AQ
EEE-TK1H221AQ
EEE-TK1H221AQ
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit EEE-TK1H221AQ s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number EEE-TK1H221AQ
Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 220UF 20% 50V SMD
(v amerických dolarech)
200 pcs400 pcs600 pcs1000 pcs
2000 pcs5000 pcs10000 pcs
Product parameter
Part Number EEE-TK1H221AQ Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 220UF 20% 50V SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 50V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost 0.531" L x 0.531" W (13.50mm x 13.50mm)
Velikost / Rozměry 0.492" Dia (12.50mm) Série TK
Ripple Current @ Low Frequency 450mA @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 600mA @ 100kHz