domů > produkty > Kondenzátory > Hliník - kondenzátory polymerů > EEF-CD0J680XR
EEF-CD0J680XR
EEF-CD0J680XR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit EEF-CD0J680XR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number EEF-CD0J680XR
Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM POLY 68UF 20% 6.3V SMD
(v amerických dolarech)
3500 pcs
Product parameter
Part Number EEF-CD0J680XR Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM POLY 68UF 20% 6.3V SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 120945 pcs Datový list FD, CD, UD, EU Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 6.3V
Typ Polymer Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Velikost / Rozměry 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Série SP-Cap CD hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2917 (7343 Metric)
Ostatní jména EEFCD0J680XR Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours)
Životnost @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.075" (1.90mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) 15 mOhm Detailní popis 68µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 15 mOhm 1000 Hrs @ 105°C
kapacitní 68µF Aplikace General Purpose