domů > produkty > Kondenzátory > Hliník - kondenzátory polymerů > EEF-CD0K330ER
EEF-CD0K330ER
EEF-CD0K330ER
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit EEF-CD0K330ER s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number EEF-CD0K330ER
Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM POLY 33UF 20% 8V SMD
(v amerických dolarech)
3500 pcs
Product parameter
Part Number EEF-CD0K330ER Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM POLY 33UF 20% 8V SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 114475 pcs Datový list FD, CD, UD, EU Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 8V
Typ Polymer Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Velikost / Rozměry 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Série SP-Cap CD Ripple Current @ Vysoká frekvence 2.5A @ 100kHz