EEF-SF0D101R
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit EEF-SF0D101R s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | EEF-SF0D101R |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | CAP ALUM POLY 100UF 2V SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | EEF-SF0D101R | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM POLY 100UF 2V SMD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5422 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 2V |
| Typ | Polymer | Tolerance | - |
| Povrchová montáž Land Velikost | 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) | Velikost / Rozměry | 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) |
| Série | SP-Cap SF | hodnocení | - |
| Paket / krabice | 2917 (7343 Metric) | Provozní teplota | - |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Životnost @ Temp. | - | Rozestup vývodù | - |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | - |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | - | Detailní popis | 100µF 2V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) |
| kapacitní | 100µF | Aplikace | General Purpose |