domů > produkty > Kondenzátory > Hliník - kondenzátory polymerů > EEF-UD0J121R
EEF-UD0J121R
EEF-UD0J121R
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit EEF-UD0J121R s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number EEF-UD0J121R
Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM POLY 120UF 20% 6.3V SMD
(v amerických dolarech)
2000 pcs
Product parameter
Part Number EEF-UD0J121R Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM POLY 120UF 20% 6.3V SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 74495 pcs Datový list FD, CD, UD, EU Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 6.3V
Typ Polymer Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Velikost / Rozměry 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)