domů > produkty > Kondenzátory > Hliník - kondenzátory polymerů > EEF-UE0D391LE
EEF-UE0D391LE
EEF-UE0D391LE
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit EEF-UE0D391LE s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number EEF-UE0D391LE
Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM POLY 390UF 20% 2V SMD
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Part Number EEF-UE0D391LE Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM POLY 390UF 20% 2V SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 61201 pcs Datový list FD, CD, UD, EU Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 2V
Typ Polymer Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Velikost / Rozměry 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Série SP-Cap UE Ripple Current @ Vysoká frekvence 3.7A @ 100kHz