EET-ED2W331DA
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit EET-ED2W331DA s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | EET-ED2W331DA |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | EET-ED2W331DA | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4260 pcs | Datový list | TS-ED Series Datasheet |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 450V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 1.181" Dia (30.00mm) | Série | TS-ED |
| Ripple Current @ Low Frequency | 1.85A @ 120Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 2.64A @ 100kHz |
| hodnocení | - | Polarizace | Polar |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial, Can - Snap-In |
| Ostatní jména | EETED2W331DA P11686 |
Provozní teplota | -25°C ~ 105°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Životnost @ Temp. | 3000 Hrs @ 105°C | Rozestup vývodù | 0.394" (10.00mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 1.969" (50.00mm) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | 402 mOhm @ 120Hz | Detailní popis | 330µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 402 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C |
| kapacitní | 330µF | Aplikace | General Purpose |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
EET-ED2W181BA - Výrobci:
Panasonic - Popis:
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP - Na skladě:
- Část#:
EET-ED2W820BA - Výrobci:
Panasonic - Popis:
CAP ALUM 82UF 20% 450V SNAP - Na skladě: