EET-HC2C152LA
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit EET-HC2C152LA s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | EET-HC2C152LA |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | CAP ALUM 1500UF 20% 160V SNAP |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | EET-HC2C152LA | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 1500UF 20% 160V SNAP | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4628 pcs | Datový list | TS-HC Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 160V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 1.378" Dia (35.00mm) | Série | TS-HC |
| Ripple Current @ Low Frequency | 2.5A @ 120Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 3.5A @ 10kHz |
| hodnocení | - | Polarizace | Polar |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial, Can - Snap-In |
| Ostatní jména | EETHC2C152LA P13959 |
Provozní teplota | -40°C ~ 105°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Životnost @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C | Rozestup vývodù | 0.394" (10.00mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 1.260" (32.00mm) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | 155 mOhm @ 120Hz | Detailní popis | 1500µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 155 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C |
| kapacitní | 1500µF | Aplikace | General Purpose |