domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > EET-HC2V271KA
EET-HC2V271KA
EET-HC2V271KA
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit EET-HC2V271KA s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number EET-HC2V271KA
Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 270UF 20% 350V SNAP
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs
Product parameter
Part Number EET-HC2V271KA Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 270UF 20% 350V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 25187 pcs Datový list TS-HC Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 350V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 1.181" Dia (30.00mm) Série TS-HC
Ripple Current @ Low Frequency 1.1A @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.54A @ 10kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Snap-In
Ostatní jména EETHC2V271KA
P14030
Provozní teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 24 Weeks Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 614 mOhm @ 120Hz
Detailní popis 270µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 614 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C kapacitní 270µF