EET-UQ2W331KA
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit EET-UQ2W331KA s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | EET-UQ2W331KA |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP |
Product parameter
| Part Number | EET-UQ2W331KA | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4707 pcs | Datový list | TS-UQ Series Datasheet |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 450V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 1.181" Dia (30.00mm) | Série | TS-UQ |
| Ripple Current @ Low Frequency | 2.01A @ 120Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 2.814A @ 10kHz |
| hodnocení | - | Polarizace | Polar |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial, Can - Snap-In |
| Ostatní jména | EETUQ2W331KA P13932 |
Provozní teplota | -25°C ~ 85°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Životnost @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C | Rozestup vývodù | 0.394" (10.00mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 1.575" (40.00mm) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | 603 mOhm @ 120Hz | Detailní popis | 330µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 603 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C |
| kapacitní | 330µF | Aplikace | General Purpose |