domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > EEU-EB1E470SH
EEU-EB1E470SH
EEU-EB1E470SH
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit EEU-EB1E470SH s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number EEU-EB1E470SH
Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Part Number EEU-EB1E470SH Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 845490 pcs Datový list EB Series, A Type Datasheet
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 25V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.197" Dia (5.00mm) Série EB
Ripple Current @ Low Frequency 55mA @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 71.5mA @ 100kHz