domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > EEU-EB1H471B
EEU-EB1H471B
EEU-EB1H471B
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit EEU-EB1H471B s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number EEU-EB1H471B
Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL
(v amerických dolarech)
1000 pcs
Product parameter
Part Number EEU-EB1H471B Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 193714 pcs Datový list EB Series, A Type Datasheet
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 50V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.492" Dia (12.50mm) Série EB
Ripple Current @ Low Frequency 370mA @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 481mA @ 100kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Tape & Box (TB) Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména EEUEB1H471B Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 15 Weeks Životnost @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 470µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapacitní 470µF