domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > EEU-ED2D151
EEU-ED2D151
EEU-ED2D151
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit EEU-ED2D151 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number EEU-ED2D151
Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 150UF 20% 200V RADIAL
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Part Number EEU-ED2D151 Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 150UF 20% 200V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 110111 pcs Datový list ED Series, Type A
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 200V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.630" Dia (16.00mm) Série ED
Ripple Current @ Low Frequency 630mA @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.4A @ 100kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména EEUED2D151
P13520
Provozní teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 15 Weeks Životnost @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.984" (25.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 150µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapacitní 150µF