domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > EEU-FC0J152B
EEU-FC0J152B
EEU-FC0J152B
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit EEU-FC0J152B s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number EEU-FC0J152B
Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V RADIAL
(v amerických dolarech)
1000 pcs
Product parameter
Part Number EEU-FC0J152B Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 232553 pcs Datový list EEUFC0J152B View All Specifications
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 6.3V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm) Série FC
Ripple Current @ Low Frequency 976mA @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.22A @ 100kHz
hodnocení AEC-Q200 Polarizace Polar
Obal Tape & Box (TB) Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména EEUFC0J152B Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 15 Weeks Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 52 mOhms Výška - Sedící (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 1500µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
kapacitní 1500µF Aplikace Automotive