domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > EEU-FC1C221B
EEU-FC1C221B
EEU-FC1C221B
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit EEU-FC1C221B s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number EEU-FC1C221B
Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL
(v amerických dolarech)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs10000 pcs
25000 pcs50000 pcs100000 pcs
Product parameter
Part Number EEU-FC1C221B Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 714674 pcs Datový list FC Series, Type A
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 16V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.315" Dia (8.00mm) Série FC
Ripple Current @ Low Frequency 360.8mA @ 120Hz hodnocení AEC-Q200