domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > EEU-FC1E182
EEU-FC1E182
EEU-FC1E182
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit EEU-FC1E182 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number EEU-FC1E182
Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 1800UF 20% 25V RADIAL
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Part Number EEU-FC1E182 Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 1800UF 20% 25V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 148718 pcs Datový list EEU-FC1E182 View All Specifications
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 25V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.630" Dia (16.00mm) Série FC
Ripple Current @ Low Frequency 1.764A @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 2.205A @ 100kHz
hodnocení AEC-Q200 Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména EEUFC1E182
P11225
Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 15 Weeks Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 29 mOhms Výška - Sedící (Max) 0.787" (20.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 1800µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapacitní 1800µF Aplikace Automotive