domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > EEU-FC1E271
EEU-FC1E271
EEU-FC1E271
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit EEU-FC1E271 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number EEU-FC1E271
Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 270UF 20% 25V RADIAL
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Part Number EEU-FC1E271 Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 270UF 20% 25V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 372800 pcs Datový list EEU-FC1E271 View All Specifications
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 25V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm) Série FC
Ripple Current @ Low Frequency 490.8mA @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 755mA @ 100kHz