EEU-FC1J181SB
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit EEU-FC1J181SB s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | EEU-FC1J181SB |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | CAP ALUM 180UF 20% 63V RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 500 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | EEU-FC1J181SB | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 180UF 20% 63V RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 124861 pcs | Datový list | EEUFC1J181SB View All Specifications |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 63V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.492" Dia (12.50mm) | Série | FC |
| Ripple Current @ Low Frequency | 663mA @ 120Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 1.02A @ 100kHz |
| hodnocení | AEC-Q200 | Polarizace | Polar |
| Obal | Tape & Box (TB) | Paket / krabice | Radial, Can |
| Ostatní jména | EEUFC1J181SB | Provozní teplota | -55°C ~ 105°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 15 Weeks | Životnost @ Temp. | 5000 Hrs @ 105°C |
| Rozestup vývodù | 0.197" (5.00mm) | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Impedance | 150 mOhms | Výška - Sedící (Max) | 0.630" (16.00mm) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | - | Detailní popis | 180µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C |
| kapacitní | 180µF | Aplikace | Automotive |