domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > EEU-FC2A100
EEU-FC2A100
EEU-FC2A100
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit EEU-FC2A100 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number EEU-FC2A100
Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Part Number EEU-FC2A100 Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 800929 pcs Datový list
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 100V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.248" Dia (6.30mm) Série FC
Ripple Current @ Low Frequency 74.1mA @ 120Hz hodnocení AEC-Q200
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména EEUFC2A100
P10769
Provozní teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 15 Weeks
Životnost @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.098" (2.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 1.8 Ohms
Výška - Sedící (Max) 0.441" (11.20mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 10µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapacitní 10µF