domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > EEU-FC2A181B
EEU-FC2A181B
EEU-FC2A181B
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit EEU-FC2A181B s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number EEU-FC2A181B
Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 180UF 20% 100V RADIAL
(v amerických dolarech)
500 pcs
Product parameter
Part Number EEU-FC2A181B Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 180UF 20% 100V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 98144 pcs Datový list EEUFC2A181B View All Specifications
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 100V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.630" Dia (16.00mm) Série FC
Ripple Current @ Low Frequency 646.8mA @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 995mA @ 100kHz
hodnocení AEC-Q200 Polarizace Polar
Obal Tape & Box (TB) Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména EEUFC2A181B Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 15 Weeks Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 110 mOhms Výška - Sedící (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 180µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapacitní 180µF Aplikace Automotive