domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > EEU-FC2A471
EEU-FC2A471
EEU-FC2A471
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit EEU-FC2A471 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number EEU-FC2A471
Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 470UF 20% 100V RADIAL
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Part Number EEU-FC2A471 Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 470UF 20% 100V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 66442 pcs Datový list EEU-FC2A471 View All Specifications
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 100V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.630" Dia (16.00mm) Série FC
Ripple Current @ Low Frequency 1.44A @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.92A @ 100kHz