domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > EEU-FM1E331B
EEU-FM1E331B
EEU-FM1E331B
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit EEU-FM1E331B s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number EEU-FM1E331B
Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Part Number EEU-FM1E331B Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 223653 pcs Datový list EEU-FM1E331B View All Specifications
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 25V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm) Série FM
Ripple Current @ Low Frequency 903mA @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.29A @ 100kHz