domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > EEU-FR0J562L
EEU-FR0J562L
EEU-FR0J562L
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit EEU-FR0J562L s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number EEU-FR0J562L
Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 5600UF 20% 6.3V RADIAL
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Part Number EEU-FR0J562L Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 5600UF 20% 6.3V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 131722 pcs Datový list EEU-FR Series(Type A)
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 6.3V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.492" Dia (12.50mm) Série FR
Ripple Current @ Low Frequency 2.904A @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 3.63A @ 100kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména EEUFR0J562L
P14369
Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 15 Weeks Životnost @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 13 mOhms Výška - Sedící (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 5600µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapacitní 5600µF Aplikace General Purpose