domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > EEU-FR1C152L
EEU-FR1C152L
EEU-FR1C152L
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit EEU-FR1C152L s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number EEU-FR1C152L
Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 1500UF 20% 16V RADIAL
Product parameter
Part Number EEU-FR1C152L Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 1500UF 20% 16V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 222509 pcs Datový list EEU-FR Series(Type A)
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 16V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm) Série FR
Ripple Current @ Low Frequency 1.976A @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 2.47A @ 100kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména EEUFR1C152L
P14400
Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 15 Weeks Životnost @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 18 mOhms Výška - Sedící (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 1500µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapacitní 1500µF Aplikace General Purpose