domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > EEU-FR1C472
EEU-FR1C472
EEU-FR1C472
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit EEU-FR1C472 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number EEU-FR1C472
Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL
Product parameter
Part Number EEU-FR1C472 Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 84751 pcs Datový list EEU-FR Series(Type A)
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 16V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.630" Dia (16.00mm) Série FR
Ripple Current @ Low Frequency 3.056A @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 3.75A @ 100kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména EEUFR1C472
P14409
Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 15 Weeks Životnost @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 14 mOhms Výška - Sedící (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 4700µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapacitní 4700µF Aplikace General Purpose