domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > EEU-FR1H271
EEU-FR1H271
EEU-FR1H271
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit EEU-FR1H271 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number EEU-FR1H271
Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 270UF 20% 50V RADIAL
Product parameter
Part Number EEU-FR1H271 Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 270UF 20% 50V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 279014 pcs Datový list EEU-FR Series(Type A)
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 50V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm) Série FR
Ripple Current @ Low Frequency 1.323A @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.89A @ 100kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména EEUFR1H271
P14459
Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 15 Weeks Životnost @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 23 mOhms Výška - Sedící (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 270µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapacitní 270µF Aplikace General Purpose