EEU-FS1V821B
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit EEU-FS1V821B s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | EEU-FS1V821B |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | CAP ALUM 820UF 20% 35V THRU HOLE |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | ||
Product parameter
| Part Number | EEU-FS1V821B | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 820UF 20% 35V THRU HOLE | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 35V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.394" Dia (10.00mm) | Série | FS |
| Ripple Current @ Low Frequency | 1.635A @ 120Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 2.18A @ 100kHz |
| hodnocení | - | Polarizace | Polar |
| Obal | Cut Tape (CT) | Paket / krabice | Radial, Can |
| Ostatní jména | P122339CT | Provozní teplota | -40°C ~ 105°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | Not Applicable |
| Výrobní standardní doba výroby | 15 Weeks | Životnost @ Temp. | 10000 Hrs @ 105°C |
| Rozestup vývodù | 0.197" (5.00mm) | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Impedance | 20 mOhms | Výška - Sedící (Max) | 0.866" (22.00mm) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | - | Detailní popis | 820µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C |
| kapacitní | 820µF | Aplikace | General Purpose |