domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > EEU-HD1C101
EEU-HD1C101
EEU-HD1C101
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit EEU-HD1C101 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number EEU-HD1C101
Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Part Number EEU-HD1C101 Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 16V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.197" Dia (5.00mm) Série HD
Ripple Current @ Low Frequency 110mA @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 165mA @ 100kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména EEUHD1C101
P15112
Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 15 Weeks Životnost @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.098" (2.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 100µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapacitní 100µF