domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > EEU-HD1C682B
EEU-HD1C682B
EEU-HD1C682B
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit EEU-HD1C682B s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number EEU-HD1C682B
Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 6800UF 20% 16V RADIAL
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Part Number EEU-HD1C682B Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 6800UF 20% 16V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 16V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.630" Dia (16.00mm) Série HD
Ripple Current @ Low Frequency 1.78A @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 2.047A @ 100kHz