EEU-TP1E472
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit EEU-TP1E472 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | EEU-TP1E472 |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | CAP ALUM 4700UF 20% 25V RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | 500 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1000 pcs | 2500 pcs | 5000 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | EEU-TP1E472 | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 4700UF 20% 25V RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 56313 pcs | Datový list | EEU-TP1E472 View All Specifications |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 25V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.709" Dia (18.00mm) | Série | TP |
| Ripple Current @ Low Frequency | 2.784A @ 120Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 2.9A @ 100kHz |
| hodnocení | AEC-Q200 | Polarizace | Polar |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial, Can |
| Ostatní jména | EEUTP1E472 P14925 |
Provozní teplota | -40°C ~ 135°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 15 Weeks | Životnost @ Temp. | 5000 Hrs @ 125°C |
| Rozestup vývodù | 0.295" (7.50mm) | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška - Sedící (Max) | 1.319" (33.50mm) | ESR (Equivalent Resistance Series) | - |
| Detailní popis | 4700µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 125°C | kapacitní | 4700µF |