domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > EEU-TP1V152SB
EEU-TP1V152SB
EEU-TP1V152SB
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit EEU-TP1V152SB s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number EEU-TP1V152SB
Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 1500UF 20% 35V RADIAL
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Part Number EEU-TP1V152SB Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 1500UF 20% 35V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 46272 pcs Datový list EEU-TP1V152SB View All Specifications
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 35V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.709" Dia (18.00mm) Série TP
Ripple Current @ Low Frequency 2.16A @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 2.25A @ 100kHz