domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > EEU-TP1V471
EEU-TP1V471
EEU-TP1V471
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit EEU-TP1V471 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number EEU-TP1V471
Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Part Number EEU-TP1V471 Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 80031 pcs Datový list EEU-TP1V471 View All Specifications
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 35V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.492" Dia (12.50mm) Série TP
Ripple Current @ Low Frequency 1.395A @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.49A @ 100kHz
hodnocení AEC-Q200 Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména EEUTP1V471
P14942
Provozní teplota -40°C ~ 135°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 15 Weeks Životnost @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C
Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 470µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 125°C kapacitní 470µF