EEV-FC0J102P
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit EEV-FC0J102P s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | EEV-FC0J102P |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | EEV-FC0J102P | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V SMD | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 5682 pcs | Datový list | EEV-FC Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 6.3V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) |
| Velikost / Rozměry | 0.394" Dia (10.00mm) | Série | FC |
| Ripple Current @ Low Frequency | 502.5mA @ 120Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 670mA @ 100kHz |
| hodnocení | AEC-Q200 | Polarizace | Polar |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | Radial, Can - SMD |
| Ostatní jména | EEVFC0J102P PCE3243TR |
Provozní teplota | -40°C ~ 105°C |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Životnost @ Temp. | 1000 Hrs @ 105°C | Rozestup vývodù | - |
| Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant | Impedance | 150 mOhms |
| Výška - Sedící (Max) | 0.402" (10.20mm) | ESR (Equivalent Resistance Series) | - |
| Detailní popis | 1000µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C | kapacitní | 1000µF |