EEV-FK1A331GP
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit EEV-FK1A331GP s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | EEV-FK1A331GP |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | CAP ALUM 330UF 20% 10V SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | EEV-FK1A331GP | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 330UF 20% 10V SMD | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 10V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) |
| Velikost / Rozměry | 0.315" Dia (8.00mm) | Série | FK |
| Ripple Current @ Low Frequency | 450mA @ 120Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 600mA @ 100kHz |
| hodnocení | AEC-Q200 | Polarizace | Polar |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | Radial, Can - SMD |
| Ostatní jména | EEVFK1A331GP PCE3710TR |
Provozní teplota | -55°C ~ 105°C |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Životnost @ Temp. | 5000 Hrs @ 105°C | Rozestup vývodù | - |
| Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant | Impedance | 160 mOhms |
| Výška - Sedící (Max) | 0.413" (10.50mm) | ESR (Equivalent Resistance Series) | - |
| Detailní popis | 330µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C | kapacitní | 330µF |