domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > EEV-TA1A331P
EEV-TA1A331P
EEV-TA1A331P
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit EEV-TA1A331P s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number EEV-TA1A331P
Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 330UF 20% 10V SMD
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 64030 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs
Product parameter
Part Number EEV-TA1A331P Výrobce Panasonic
Popis CAP ALUM 330UF 20% 10V SMD Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 64030 pcs Datový list TA Series, Type V
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 10V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm) Série TA
Ripple Current @ Vysoká frekvence 118mA @ 100kHz hodnocení -