ELF-25F110A
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ELF-25F110A s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ELF-25F110A |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | COMMON MODE CHOKE 1A 2LN TH |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | ELF-25F110A | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | COMMON MODE CHOKE 1A 2LN TH | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 5285 pcs | Datový list | F Series Datasheet |
| Kategorie | Filtry | Napìtí - DC | - |
| Napìtí - AC | - | Velikost / Rozměry | 1.102" L x 0.984" W (28.00mm x 25.00mm) |
| Série | F | hodnocení | - |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Vertical, 4 PC Pin |
| Ostatní jména | ELF25F110A PLK1056 |
Provozní teplota | - |
| Počet řádků | 2 | Typ montáže | Through Hole |
| Výška (Max) | 0.591" (15.00mm) | Typ filtru | - |
| Funkce | - | Detailní popis | 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1A DCR 466 mOhm (Typ) |
| DC odpor (DCR) (Max) | 466 mOhm (Typ) | Karta Tloušťka (mm) | 1A |