ELJ-FA1R0MF2
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ELJ-FA1R0MF2 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ELJ-FA1R0MF2 |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | FIXED IND 1UH 230MA 690 MOHM SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | ELJ-FA1R0MF2 | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 1UH 230MA 690 MOHM SMD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4288 pcs | Datový list | ELJ-RE,Nx,Fx,SA,Px Series |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | Wirewound |
| Tolerance | ±20% | Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) | stínění | Unshielded |
| Série | FA | hodnocení | - |
| Q @ Freq | 30 @ 7.96MHz | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | 1210 (3225 Metric) | Ostatní jména | ELJFA1R0MF2 |
| Provozní teplota | -20°C ~ 85°C | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál - jádro | - |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Frekvence indukčnosti - test | 7.96MHz |
| indukčnost | 1µH | Výška - Sedící (Max) | 0.094" (2.40mm) |
| Frekvence - Self Resonant | 115MHz | Detailní popis | 1µH Unshielded Wirewound Inductor 230mA 690 mOhm Max 1210 (3225 Metric) |
| DC Resistance (DCR) | 690 mOhm Max | Jmenovitá hodnota proudu | 230mA |