ELJ-FA820JF
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ELJ-FA820JF s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ELJ-FA820JF |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | FIXED IND 82UH 60MA 10 OHM SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | 500 pcs | 1000 pcs |
Product parameter
| Part Number | ELJ-FA820JF | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 82UH 60MA 10 OHM SMD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 478429 pcs | Datový list | ELJ-FA, FB, FC Datasheet |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | Wirewound |
| Tolerance | ±5% | Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) | stínění | Unshielded |
| Série | FA | hodnocení | - |
| Q @ Freq | 30 @ 2.52MHz | Obal | Cut Tape (CT) |
| Paket / krabice | 1210 (3225 Metric) | Ostatní jména | PCD1844CT |
| Provozní teplota | -20°C ~ 85°C | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál - jádro | - |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Frekvence indukčnosti - test | 2.52MHz |
| indukčnost | 82µH | Výška - Sedící (Max) | 0.094" (2.40mm) |
| Frekvence - Self Resonant | 10MHz | Detailní popis | 82µH Unshielded Wirewound Inductor 60mA 10 Ohm Max 1210 (3225 Metric) |
| DC Resistance (DCR) | 10 Ohm Max | Jmenovitá hodnota proudu | 60mA |