ELJ-PB330KF
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ELJ-PB330KF s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ELJ-PB330KF |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | FIXED IND 33UH 250MA 1.4 OHM SMD |
Product parameter
| Part Number | ELJ-PB330KF | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 33UH 250MA 1.4 OHM SMD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5542 pcs | Datový list | ELJ-PF, PE, PC, PA, PB, LC, LA Series |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | Wirewound |
| Tolerance | ±10% | Dodavatel zařízení Package | 1812 |
| Velikost / Rozměry | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) | stínění | Unshielded |
| Série | PB | hodnocení | - |
| Q @ Freq | 10 @ 2.52MHz | Obal | Original-Reel® |
| Paket / krabice | 1812 (4532 Metric) | Ostatní jména | PCD1528DKR |
| Provozní teplota | -20°C ~ 85°C | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál - jádro | - |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Frekvence indukčnosti - test | 2.52MHz |
| indukčnost | 33µH | Výška - Sedící (Max) | 0.134" (3.40mm) |
| Frekvence - Self Resonant | 10MHz | Detailní popis | 33µH Unshielded Wirewound Inductor 250mA 1.4 Ohm Max 1812 (4532 Metric) |
| DC Resistance (DCR) | 1.4 Ohm Max | Jmenovitá hodnota proudu | 250mA |