ELJ-RF33NJFB
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ELJ-RF33NJFB s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ELJ-RF33NJFB |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | FIXED IND 33NH 170MA 1.4 OHM SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | ELJ-RF33NJFB | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 33NH 170MA 1.4 OHM SMD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4425 pcs | Datový list | ELJ-RF, RE, ND, NC, NA Series |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | Multilayer |
| Tolerance | ±5% | Dodavatel zařízení Package | 0402 (1005 Metric) |
| Velikost / Rozměry | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) | stínění | Unshielded |
| Série | RF | hodnocení | - |
| Q @ Freq | 8 @ 100MHz | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | 0402 (1005 Metric) | Ostatní jména | ELJRF33NJFB PCD1941TR |
| Provozní teplota | -20°C ~ 85°C | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál - jádro | Non-Magnetic |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Frekvence indukčnosti - test | 100MHz |
| indukčnost | 33nH | Výška - Sedící (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Frekvence - Self Resonant | 1.8GHz | Detailní popis | 33nH Unshielded Multilayer Inductor 170mA 1.4 Ohm Max 0402 (1005 Metric) |
| DC Resistance (DCR) | 1.4 Ohm Max | Jmenovitá hodnota proudu | 170mA |