ELL-5PM270M
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ELL-5PM270M s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ELL-5PM270M |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | FIXED IND 27UH 550MA 230 MOHM |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | 500 pcs | 1000 pcs |
Product parameter
| Part Number | ELL-5PM270M | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 27UH 550MA 230 MOHM | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 135115 pcs | Datový list | M Series ELL5xM |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | Wirewound |
| Tolerance | ±20% | Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm) | stínění | Shielded |
| Série | M | hodnocení | - |
| Q @ Freq | - | Obal | Cut Tape (CT) |
| Paket / krabice | Nonstandard | Ostatní jména | PCD2100CT |
| Provozní teplota | - | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 2 (1 Year) | Materiál - jádro | - |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Frekvence indukčnosti - test | 100kHz |
| indukčnost | 27µH | Výška - Sedící (Max) | 0.079" (2.00mm) |
| Frekvence - Self Resonant | - | Detailní popis | 27µH Shielded Wirewound Inductor 550mA 230 mOhm Nonstandard |
| DC Resistance (DCR) | 230 mOhm | Jmenovitá hodnota proudu | 550mA |