domů > produkty > Induktory, cívky, tlumivky > Pevné induktory > ELL-6GG220M
ELL-6GG220M
ELL-6GG220M
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ELL-6GG220M s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number ELL-6GG220M
Výrobce Panasonic
Popis FIXED IND 22UH 850MA 300 MOHM
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Part Number ELL-6GG220M Výrobce Panasonic
Popis FIXED IND 22UH 850MA 300 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 136314 pcs Datový list ELL-6GG, PG Series
Kategorie Induktory, cívky, tlumivky Typ Wirewound
Tolerance ±20% Dodavatel zařízení Package -
Velikost / Rozměry 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm) stínění Shielded