ELL-6PM180M
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ELL-6PM180M s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ELL-6PM180M |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | FIXED IND 18UH 820MA 140 MOHM |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | ELL-6PM180M | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 18UH 820MA 140 MOHM | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4344 pcs | Datový list | M Series, ELL6xM Type |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | Wirewound |
| Tolerance | ±20% | Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm) | stínění | Shielded |
| Série | M | hodnocení | - |
| Q @ Freq | - | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | Nonstandard | Ostatní jména | ELL6PM180M PCD1707TR |
| Provozní teplota | - | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál - jádro | - |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Frekvence indukčnosti - test | 100kHz |
| indukčnost | 18µH | Výška - Sedící (Max) | 0.079" (2.00mm) |
| Frekvence - Self Resonant | - | Detailní popis | 18µH Shielded Wirewound Inductor 820mA 140 mOhm Nonstandard |
| DC Resistance (DCR) | 140 mOhm | Jmenovitá hodnota proudu | 820mA |