ELL-VFG220MC
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ELL-VFG220MC s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ELL-VFG220MC |
|---|---|
| Výrobce | Panasonic |
| Popis | FIXED IND 22UH 430MA 710 MOHM |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | 500 pcs | 1000 pcs |
Product parameter
| Part Number | ELL-VFG220MC | Výrobce | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 22UH 430MA 710 MOHM | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 249909 pcs | Datový list | ELL-VEG, VFG, VGG Series Datasheet |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | Wirewound |
| Tolerance | ±20% | Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) | stínění | Shielded |
| Série | G | hodnocení | - |
| Q @ Freq | - | Obal | Cut Tape (CT) |
| Paket / krabice | Nonstandard | Ostatní jména | PCD2295CT |
| Provozní teplota | - | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál - jádro | - |
| Frekvence indukčnosti - test | 100kHz | indukčnost | 22µH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.047" (1.20mm) | Frekvence - Self Resonant | - |
| Detailní popis | 22µH Shielded Wirewound Inductor 430mA 710 mOhm Nonstandard | DC Resistance (DCR) | 710 mOhm |
| Jmenovitá hodnota proudu | 430mA | Proud - Saturace | 350mA |